Üye ol  Şifremi Unuttum

Kullanıcı Adı:  Şifre:

         
      

      
Mastürbasyon ile Kızlık Zarı Bozulurmu?

   
Mastürbasyon ile Kızlık Zarı Bozulurmu?
Angina diyor ki;

Mastürbasyon nasıl yapıldığına bağlı olarak kızlık zarına zarar verebilir ya da vermeyebilir. Ama bu konuda o kadar çok yanlış inanış var ki; bir çok kadın bırakın mastürbasyon yapmayı, kızlık zarına zarar vereceğini düşünerek cinsel organını kaşımaktan bile korkuyor. Yanlış inanışlardan dolayı kızlık zarı sanki tamamen vajinanın dışında ve kızlık zarına bir şey dokunduğunda kolayca bozulacak bir konumdaymış gibi ifade ediliyor. Oysa kızlık zarı döl yolundan daha içeride olan bir yapıdır. Yani kızlık zarının yırtılması için vajinaya en az döl yolu kadar bir giriş olması gerekmektedir.

Parmakla yapılan mastürbasyon ile kızlık zarını bozmak için bir kasıt gerekiyor. Yani parmakla ancak bilerek ve isteyerek kızlık zarı bozulabilir. Onun dışında parmakları vajina dudaklarında ve vajinanın içinde gezdirmek kızlık zarını bozamaz. Ancak parmakların dışında herhangi bir cismin vajinaya bilerek sokulması da kızlık zarını doğal olarak bozacaktır.

Sonuç olarak; yüzeysel bir mastürbasyon yani, klitoris üzerinde parmakların veya herhangi bir cismin gezdirilmesi yoluyla yapılan mastürbasyon vajina içine bilerek fazla derin bir giriş olmadığı sürece kızlık zarını bozamaz.


             Kategori: Cinsel Sağlık | | Beğen | Henüz Beğenen Yok | Okunma :111

      
      SAYFALAR >>


Konu yeterli gelmedi mi ? İstediğiniz bilgiye ulaşamadınız mı?
Aradığınız konu ile ilgili anahtar kelime veya kelimeleri yazarak site içerisindeki binlerce konu arasından arama yapabilirsiniz.

Skolyoz Nedir? Skolyoz Belirtileri Nelerdir?
Önceki Konu   Sonraki Konu
Kayısı Yağı ile Cilt Bakım Kremi Yapımı


Yeni Konular
Hıçkırık ciddi hastalıkların belirtisi olabilir! Dr.Arzum - 18.01.2014 00:04:56 Katkı:1
Bağışıklık sistemini nasıl güçlendiririz? Dr.Arzum - 05.01.2014 19:24:04 Katkı:1
Feridun Kunak Boy Uzatma Önerileri netdoktorum - 17.11.2013 02:36:33 Katkı:1
Yaşlılık Tarih Olacak! netdoktorum - 08.11.2013 15:17:10 Katkı:1
      YASAL UYARI

     Sitedeki bilgileri ve tavsiyeleri doktorunuza danışmadan kesinlikle uygulamayınız. Hekiminizin tavsiyesi olmadan uygulamanın sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.Hekim tavsiyesi olmadan uygulanması sakınca doğurabilir. Doktorunuza danışmadan kesinlikle uygulama yoluna gitmemeniz gerektiği tekraren hatırlatılır.
Lütfen Site Kullanım Kurallarını okuyunuz.

NetDoktorum.com


-Gizle-
    Sağlık Bilgileri Sağlık Bilgileri