Mide Bulantısı Nasıl Geçer? Bulantıyı Tedavi Eden Şifalı Bitkiler
Mide Bulantısı Nasıl Geçer? Bulantıyı Tedavi Eden Şifalı Bitkiler

Mide Bulantısı Nasıl Geçer? Bulantıyı Tedavi Eden Şifalı Bitkiler.
Mide Bulantısı, kusmalardan önce beliren rahatsız edici bir duygudur.
Mide Bulantısı Nedenleri: Mide bulantısı, mide bozukluğu, yüksek ateş, serebral (beyin ile ilgili) bir olayın başlangıcı veya belirtisi olabilir. Bulantının bir hastalığa dayanmayıp da en sık görülen nedeni ise, taşıt tutmasıdır.
Mide Bulantısı İçin Öneriler:
* Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir çay kaşığı nane ve bir küçük parça kabuğuyla birlikte limon katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde üç öğün birer çay fincanı içilir.
* Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir çay kaşığı ada çayı katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde üç öğün birer çay fincanı içilir.
* Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir çay kaşığı ıhlamur katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde üç öğün birer çay fincanı içilir.
* Bir kahve fincanı limon suyu ile bir silme tatlı kaşığı Türk kahvesi karıştırılıp içildikten sonra üzerine bir kahve fincanı ılık su içilir.
* Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir çay kaşığı kekik katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde üç öğün birer çay fincanı içilir.

             Kategori: Sindirim Sistemi | | Okunma :118

      YASAL UYARI

     Sitedeki bilgileri ve tavsiyeleri doktorunuza danışmadan kesinlikle uygulamayınız. Hekiminizin tavsiyesi olmadan uygulamanın sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.Hekim tavsiyesi olmadan uygulanması sakınca doğurabilir. Doktorunuza danışmadan kesinlikle uygulama yoluna gitmemeniz gerektiği tekraren hatırlatılır.
Lütfen Site Kullanım Kurallarını okuyunuz.

NetDoktorum.com

     Web Stats