VM 2000 Nedir? Faydaları Nelerdir?
VM 2000 Nedir? Faydaları Nelerdir?

VM 2000 Nedir? Faydaları Nelerdir?
Günümüzün modern dünyası bizi, fiziksel ve ruhsal stres, kirlenme, uzun çalışma saatleri, düzenli egzersiz yapamama ve düzensiz beslenme gibi etkenlerin domine ettiği bir hayat tarzı sürmeye mecbur bırakıyor. Çoğumuz bu günlük koşuşturmada, normal besin standartlarının üstünde bir besinsel katkıya ihtiyaç duyuyoruz. Solgar'ın VM 2000'i üretmiş olmasının sebebi de budur, içinde bütün vitaminleri, mineralleri gerekli oranlarda bulunduran; ayrıca aminoasit/protein ve antioksidan bitki (herb) karışımları içeren tam birbesin kaynağıdır. Bu geliştirilmiş besin formülü bize günlük olarak optimum dozda antioksidanlar, esansiyel vitaminler ve yüksek emilime sahip aminoasitlere bağlı mineraller sağlar. Günde bir kullanılabileceği gibi ihtiyaç duyulan durumlarda sabah-öğlen olmak
üzere günde iki tablet de alınabilir.
Yüksek potansiyelli Multivitamin + Multimineral + Aminoasit/Protein karışımı + Antioksidan bitkisel karışımı içerir. VM 2000, 2003 yılında "en iyi besin takviyesi"ödülünü almıştır.
Kullanım önerisi: Günde 1-2 tablet, tercihen, yemeklerden sonra.


             Kategori: Genel Sağlık Bilgileri | | Okunma :54

      YASAL UYARI

     Sitedeki bilgileri ve tavsiyeleri doktorunuza danışmadan kesinlikle uygulamayınız. Hekiminizin tavsiyesi olmadan uygulamanın sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.Hekim tavsiyesi olmadan uygulanması sakınca doğurabilir. Doktorunuza danışmadan kesinlikle uygulama yoluna gitmemeniz gerektiği tekraren hatırlatılır.
Lütfen Site Kullanım Kurallarını okuyunuz.

NetDoktorum.com

     Web Stats